Ulaşım


               İDO İSTANBUL’DAN BİLET ALIMI                                                       İDO ERDEK ŞUBESİNDEN BİLET ALIMI

İDO İSTANBUL’DAN BİLET ALIMI

MÜŞTERİ HİZMETLERİ TEL:0850 222 44 36 Çağrı Merkezi
E-MAİL ADRESİ: info@ido.com.tr
WEB SİTE: www.ido.com.tr

En güncel ido bilet fiyatları için yukarıdaki internet adresini ziyaret ediniz.

İDO ERDEK ŞUBESİNDEN BİLET ALIMI

Tatil dönüşü İstanbul’a İDO ile gitmek isteyen dostlarımız Erdek Otogarı yanında bulunan İDO bilet satış gişesinden İdo bileti temin edebilir. 
ERDEK İDO TEL: 0266 835 10 84

ERDEK ULAŞIM BİLGİLERİ 

İSTANBUL’DAN Erdek, Ocaklar, Narlı’ya ulaşım.

İstanbul’dan Erdek,Ocaklar, Narlı,istikametine gelmek için eğer kendi aracınız ile kara yoluyla gelmeyi düşünüyorsanız;

Eskihisar-Topçular arabalı vapuru tercih edilebilirsiniz.Her yarım saat’te Eskihisar’dan kalkan Arabalı Vapurlar yaklaşık 30 dk sonra Topçular iskelesine varmış oluyor.

Buradan Yalova istikameti üzerinden;Bursa’ya,(110 km) sonra Bandırma’ya,20 km sonra Erdek tabelalarını takip edip;Köyler istikameti ve 17.km sonra;ilk önce erdek sonra Ocakları geçip Narlı’ya varmış olacaksınız.

Eğer araçsız gelmeyi düşünüyorsanız;en uygunu ve hızlı ulaşım yolu;Yenikapı’dan Bandırmaya İDO hızlı feribot ile Bandırmaya yolcu olarak seyehat ederek ,iki saat sonra Bandırma ya varmış olacaksınız.

Bandırma İDO iskelesin’den çıktığınızda;Erdek otobüs durağını göreceksiniz,feribot çıkış saatleri düşünülerek;Erdek’e otobüsler sık bulunmakta ve beklemeden hareket etmektedir.Araçlar klimalı ve en rahat bir şekilde Erdek’e ulaşabiliyorsunuz.

Ayakta yolculuk etme gibi bir durum söz konusu değil;Güvenlik nedeniyle,ayakta yolcu kabul edilmiyor.Erdek terminalinde indiğiniz noktadan,Ocaklar ve Narlı’ya tekrar minibüse binerek önce Ocaklar;üzerinden geçerek Narlı’ya ulaşabiliriniz.

Sabah 07:00 ido Yenikapı-Bandırma gemisine binerseniz;ve toplu taşıma araçlarını kullanırsanız saat:09:25 Erdek,09:45 te ocaklar ,10:00 da Narlı’da olabilirsiniz.

İZMİR’DEN Erdek Ocaklar Narlıya Ulaşım?

İzmir istikametinden hareket ederek;İstanbul-Bursa tabelalarını takip ederek ilerleyecksiniz.Susurluğu geçtikten sonra;yol Bursa ve Bandırma istikameti olarak ikiye ayrılacak.

Siz Bandırma’ya yönelerek ilerleyeceksiniz,Erdek tabelasını gördükten sonra; istikametiniz Erdek olacak.Erdek merkezden de,Narlı Ocaklara tabelalar sizi yönlendirecektir.

İstanbul – Erdek Arası Diğer Ulaşım Seçenekleri

  • Erdek – İstanbul Otobüs Bileti 65,00 TL
  • İstanbul – Balıkesir Uçak Bileti 49,99 TL
  • Balıkesir – İstanbul Uçak Bileti 49,99 TL
İletişim   7/24 Destek Hattı   0850 222 34 55

 

 ÇAĞRI MERKEZİ

444 0 562